KONGRES „PARAFIA JUTRA” W LICHENIU

W dniach od 19 do 21 września 2023 roku w Licheniu odbył się II Kongres Teologii Praktycznej zatytułowany „Parafia jutra”. Diecezję Legnicką reprezentowali: ks. Jarosław Kowalczyk – dyrektor Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej, ks. Bogusław Drożdż – profesor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu i proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy, ks. Tomasz Pązik – student katechetyki w Szkole Doktorskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, ks. Ryszard Wołowski – proboszcz Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze oraz o. Tomasz Skibiński OFM – proboszcz Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Legnicy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dot. przebiegu Kongresu: parafiajutra.pl.