ŻYCZENIA Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI NARODZENIA PAŃSKIEGO

Niech blask Twojego narodzenia rozjaśni noc świata. Niech moc Twojego orędzia miłości zniweczy butne podstępy złego. Niech dar Twojego życia pozwoli nam coraz lepiej rozumieć, jaką wartość ma życie każdej ludzkiej istoty.

O, Nocy Święta, tak oczekiwana, która na zawsze zjednoczyłaś Boga i człowieka! Na nowo zapalasz w nas nadzieję. Wzbudzasz w nas pełen zachwytu podziw. Zapewniasz nam triumf miłości nad nienawiścią, życia nad śmiercią.

Dlatego trwamy zatopieni w modlitwie. W pełnej blasku ciszy Twego Narodzenia nadal do nas mówisz, Emmanuelu. A my jesteśmy gotowi Cię słuchać.

św. Jan Paweł II

Drodzy Katecheci

Z okazji Uroczystości Narodzenia Pańskiego i zbliżającego się Nowego Roku Pańskiego 2023 życzymy obfitości darów od Bożej Dzieciny i pokoju, którego świat dać nie może. Niech radość Narodzenia Pana Jezusa przenika Wasze serca i daje pewność kroczenia po ścieżkach, na które zaprasza nas Zbawiciel.

Z pamięcią w modlitwie

ks. Jarosław Kowalczyk