Warning: Undefined array key "file" in /home/users/www-other/public_html/katechetyczny.diecezja.legnica.pl/wp-includes/media.php on line 1745

PREZENTACJA KSIĄŻKI NA TEMAT BŁ. NATALII TUŁASIEWICZ, PATRONKI NAUCZYCIELI W POLSCE

W dniu 6 czerwca 2024 roku odbędzie się prezentacja książki pt. „Nauczyciel wobec wyzwań współczesności. Ku przyszłości edukacji z bł. Natalią Tułasiewicz”. Jest to publikacja pod redakcją naukową: Kazimiery Jaworskiej, ks. Jarosława Kowalczyka oraz Kazimiery J. Wawrzynów OSU. Tom został przygotowany i wydany przez Wydawnictwo Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

Zachęcamy do rozpropagowania naszego zaproszenia w szeroko rozumianym środowisku oświatowym. Niech Wszyscy, którzy widzą potrzebę udziału w naszym spotkaniu, czują się na nie zaproszeni. Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 29 maja 2024 roku (środa) przez e-mail: katechetyczny@diecezja.legnica.pl lub telefonicznie: 76 724 41 18.

Z wyrazami należnego szacunku,
ks. Jarosław Kowalczyk
dyrektor Wydziału Katechetycznego
Legnickiej Kurii Biskupiej

PS Każdy Uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w spotkaniu oraz książkę o bł. Natalii Tułasiewicz.