PASCHALNY DZIEŃ SKUPIENIA KATECHETÓW W SANKTUARIUM ŚW. JACKA W LEGNICY

W sobotę, 13 kwietnia 2024 roku, w Sanktuarium św. Jacka w Legnicy odbył się paschalny dzień skupienia katechetów. Na spotkanie przybyło ponad 250 osób świeckich i sióstr zakonnych. Była okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Katecheci mogli wysłuchać konferencji na temat: „Katechetyczny wymiar Wydarzenia Eucharystycznego w Legnicy”. Wygłosił ją ks. dr Andrzej Ziombra, Proboszcz Parafii pw. św. Jacka w Legnicy.

W południe Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił biskup legnicki Andrzej Siemieniewski.

Spotkanie zakończyło się komunikatami przekazanymi przez dyrektora Wydziału Katechetycznego. Dziękujemy katechetom za udział w dniu skupienia.

Więcej na stronie Radia Plus Legnica