DNI SKUPIENIA DLA STYPENDYSTÓW FUNDACJI DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA W KRZESZOWIE

W dniach od 31 maja do 2 czerwca 2024 roku obędzie się dzień skupienia dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia z diecezji legnickiej, świdnickiej i wrocławskiej. Zapraszamy wszystkich stypendystów do Domu Rekolekcyjnego Sióstr Elżbietanek w Krzeszowie przy ul. Św. Jana Nepomucena 10.

Spotkanie rozpocznie się w piątek o godz. 15:00, a zakończenie planowane jest po niedzielnym obiedzie ok. 14:00.

Dni skupienia poprowadzi ks. Dariusz Kowalczyk, przewodniczący Zarządu Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Proszę wszystkich zgłoszenie swojego udziału w dniach skupienia do dnia 24 maja 2024 roku bezpośrednio do Wydziału Katechetycznego telefonicznie pod nr 76 724 41 18 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 14:00)lub pocztą elektroniczną na adres: katechetyczny@diecezja.legnica.pl.

Dzień skupienia będzie – jak zawsze – czasem wzajemnego poznawania się, a także refleksji i wspólnej modlitwy. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte, różaniec, notatnik, coś do pisania, wygodne obuwie – także zmienne oraz dużo radości i otwarte serce. Jeśli muzykujesz, to koniecznie weź ze sobą instrument muzyczny, na którym grasz.

Znaczą część kosztów naszego pobytu pokryje Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, ale pozostają koszty dodatkowe, które musimy pokryć sami, dlatego proszę zabrać ze sobą 120 zł.

Pragnę przypomnieć, że udział w dniach skupienia stanowi istotny element programu stypendialnego (od udziału w nim zależy przedłużenie stypendium na kolejny rok szkolny) i w związku z tym jest obowiązkowy.

ks. Jarosław Kowalczyk
Koordynator Diecezjalny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia