SPOTKANIE DIECEZJALNEJ RADY KATECHETYCZNEJ

Przewielebni Księża i Ojcowie! Czcigodne Siostry Zakonne! Szanowni Państwo!

Zgodnie z kalendarium na rok szkolny 2022/2023, w dniu 2 czerwca 2023 roku (piątek) odbędzie się spotkanie Diecezjalnej Rady Katechetycznej. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 10:00 w kościele pw. św. Wojciecha w Legnicy (ul. Radosna 21). Podczas Eucharystii w świątyni będącej pomnikiem wizyty św. Jana Pawła II w Legnicy w 1997 roku podziękujemy za dar Papieża-Polaka. Po Mszy świętej będzie wspomnienie papieskiej wizyty sprzed 26 lat oraz możliwość obejrzenia krótkiego filmu upamiętniającego to wydarzenie.

W drugiej części nasze spotkanie zostanie przeniesione do Centrum Spotkań im. Jana Pawła II (Plac Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, 59-220 Legnica). Tam odbędzie się dyskusja nad bieżącymi sprawami katechetycznymi oraz prezentacja kalendarium na rok szkolny 2023/2024.

Zakończenie jest przewidywane około godz. 13:30. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o udziale w spotkaniu formacyjno-szkoleniowym (do przedstawienia dyrekcji szkoły).

ks. Jarosław Kowalczyk

dyrektor Wydziału Katechetycznego