ZMARŁA ŚP. CZESŁAWA SZUMAN – EMERYTOWANA KATECHETKA Z LEGNICY

W nadziei życia wiecznego informujemy, że zmarła śp. Czesława Szuman – emerytowana katechetka z parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy. Pracę katechetyczną podejmowała w latach 1980-1984 (w parafii), a potem w latach 2004-2021 (w szkole). W ostatnich latach była zatrudniona w Szkole Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza, a także w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Legnicy. Od niedawna przebywała na zasłużonej emeryturze, a od kilku lat zmagała się z chorobą nowotworową.

Łącząc się w modlitwie, polecamy Zmarłą Czesławę Bożemu Miłosierdziu. Prosimy również Katechetów o modlitwę w intencji śp. Czesławy oraz pogrążonej w smutku i żałobie najbliższej Rodziny, której składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.

Pogrzeb odbędzie się 23 lutego 2023 roku (czwartek) o godz. 12:30 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Legnicy.