GiG Festival po raz pierwszy w Polsce! W Legnicy!

GiG Festival jest katolickim festiwalem muzycznym, który od 2016 roku koncertuje w całych Niemczech. Jednak w tym roku GiGFest zawita po raz pierwszy do Polski, a miejscem jego organizacji stanie się Legnica.

Do festiwalu dołączają katoliccy artyści i muzycy z całego świata. W Legnicy pojawią się muzycy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Włoch, Austrii i Irlandii.

GiG Festival pragnie przekazać radość, piękno wiary i Kościoła, zwłaszcza młodym ludziom, a także rodzinom. GiG oznacza „God is Good” (Bóg jest dobry) oraz „muzykę na żywo”, podczas festiwalu te dwie rzeczywistości są połączone. Muzyka powinna z łatwością i zabawnym nastrojem dawać jasno do zrozumienia, że ​​Bóg jest naprawdę dobry i kocha każdego z nas.

Wstęp na festiwal jest zawsze wolny, aby podkreślić dobroć Boga i fundamentalną dobrowolność.

Zapraszamy Was już 17 lipca od godziny 16.00 na Osiedle Kopernika w Legnicy (plac przy kościele Matki Bożej Królowej Polski), by właśnie tam usłyszeć muzykę na światowym poziomie, posłuchać historii wielu osób z całego świata i dzięki temu zrozumieć, że Bóg jest dobry.